Ceník

Hrazená péče

Kvalitní ošetření si vyžaduje špičkové materiály, nejnovější postupy a hlavně dostatek času. Za poslední dobu se moderní stomatologie posunula ve svých metodách a technologiích tak, že vznikl značný rozdíl mezi moderní kvalitní péčí a péčí, kterou jsou zdravotní pojišťovny schopny a ochotny hradit.

Pokud máte smlouvu se zdravotní pojišťovnou, s kterými spolupracujeme, nehradíte některé výkony. Jsou to především vstupní vyšetření včetně registrace, pravidelné preventivní prohlídky, dále kompletní RTG vyšetření, včetně panoramatického rentgenu – OPG, anestezie před samotným zákrokem a extrakce zubů. Zohledníme i příspěvek na protetické práce – korunky, můstky, snímací náhrady.

Jednotlivé zákroky, které Vám budou účtovány, vycházejí ze složité kalkulace, která zohledňuje velké množství faktorů.  Zmínit lze například používání modernějšího vybavení a nejnovějších materiálů.

Úhrada, která vede k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě chrupu je tak při použití nadstandardních materiálů a postupů převážně na straně pacienta. Podrobnou informaci k cenám Vám podá Váš ošetřující lékař před zahájením ošetření.

Všechny zveřejněné ceny jsou orientační, každý pacient má jiné zuby, a proto se náročnost práce stomatologa může lišit podle chrupu klienta.  Cenové informace obdržíte od lékaře při konzultaci před jakýmkoliv zákrokem. Lékař pro Vás sestaví doporučený cenový plán léčby. Ceny ovlivňují následující faktory: časová náročnost, typ zvoleného materiálu, množství použitého materiálu apod.

Platby přijímáme v hotovosti a kartou.

karty

Naše zubní ordinace spolupracuje s těmito zdravotními pojišťovnami:

pojistovny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ceník

 


Orientační ceník                

Vstupní vyšetření a preventivní prohlídka Hradí ZP
Rentgen a panoramatické OPG snímky Hradí ZP
Anestezie (horní / dolní čelist) Hradí ZP
Extrakce zubu Hradí ZP
Akutní jednorázové vyšetření - neregistrovaného pacienta Hradí ZP
Sestavení léčebného plánu pro pacienty od 18 let (dle rozsahu) 600 Kč
Výplně dočasných mléčných zubů od 600 Kč
Výplň stálých zubů (dle rozsahu a zvoleného materiálu) od 1 000 Kč
Provizorní výplň od 800 Kč
Ošetření kořenových kanálků – endodoncie (opracování, dezinfekce, definitivní zaplnění) od 2 000 Kč
Konzultace s lékařem (15 min) 500 Kč
Kofferdam / Optragate 600 Kč
Zubní korunka - metalokeramická od 5 700 Kč
Zubní korunka - celokeramická od 6 900 Kč
Snímací náhrada částečná skeletová od 5 500 Kč
Snímací náhrada celková standart Hradí ZP
Domácí bělení zubů - nosiče na obě čelisti (1 500) a bělící gel (1 000) od 2 500 Kč
   

 

 

Porovnáváte ceny ošetření u zubního lékaře na internetu?

Jestliže hledáte zubního lékaře, jedním z faktorů výběru pro Vás pravděpodobně bude také cenová hladina ošetření. Proto řada zubních lékařů na svých webových stránkách uvádí také ceny některých ošetření (základní ceník). Můžete ale nalézt velmi nejasné informace. Bohužel na některých pracovištích bývá zvykem uvést „lákavou“ cenu za některý zákrok, nicméně k němu jsou Vám následně dopočítány jiné výkony či použití dalších nezbytných pomůcek, … Výsledná cena tedy diametrálně vzroste. Buďte proto prosím obezřetní, jestliže se snažíte srovnávat (a vybírat) jednotlivá stomatologická pracoviště podle cen uvedených na internetu.

 

Překvapila Vás cena jednotlivých výkonů?

Při Vaší léčbě musíme zajistit maximální kvalitu práce po funkční i estetické stránce. Chceme Vám nabídnout péči, která odráží moderní trendy stomatologie, použití jen nejkvalitnějších materiálů a jen dlouhodobě ověřené postupy.  Nesmíme dopustit jakékoliv kompromisy, které by znamenaly snížení kvality péče. To vše jsou položky, které znamenají určitou cenovou hladinu. Kvalitní stomatologie bohužel „na pojišťovnu“ dělat nelze. Nízká cena je vždy na úkor kvality. Samozřejmě je na Vás, jakou cestu si vyberete. Věříme, že Vám dáme dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli správně.

 

Podáme Vám úplné informace o ceně léčby

Součástí první návštěvy (vstupního vyšetření) na našem pracovišti je nejen kvalitní vyšetření Vašeho chrupu, ale také detailní léčebný plán a cenová kalkulace kompletní léčby. Chrup a celý žvýkací aparát funguje jako jeden celek. Pro zajištění či navrácení jeho správné funkce je nutné, aby nebyl léčen jednotlivý zub, ale chrup jako celek. Jen tak lze zajistit dlouhodobou prognózu jednotlivých ošetřených zubů i chrupu jako celku. Je bohužel časté, že jsou na některých pracovištích podávány jen částečné informace o ceně i léčbě samotné. Ošetření je záměrně rozdrobeno do řady drobných kroků. O jejich finanční náročnosti jste (v lepším případě) informování nedlouho před zákrokem. Výsledná cena za ošetření celého chrupu a dlouhodobá progóza zmizí. Celková cena, kterou nakonec zaplatíte, je mnohem vyšší. A navíc takto „vedená“ léčba nikdy nekončí.